V měsíci dubnu jsme si užívali krásného počasí, kromě her na školní zahradě, jsme si užívali v parku, navštívili jsme Velikonoční Jarmark, akci ke Dni Země a prohlídku zámku ve Fryštátě spojenou s ukázkou rekvizit z pohádky Když draka bolí hlava, některé děti zvládly i zmrzlinu na náměstí.

Na všech třídách probíhaly přípravy na Velikonoce, které byly propojeny s třídními dílnami, kde si děti mohly vyzkoušet různé metody zdobení vajíček, tvoření zajíčků, kuřátek, oveček a jiných velikonočních dekorací. Všechny výrobky byly originální a krásné..

Děti začaly s přípravami na blížící se besídky k příležitosti Dne maminek. Pohyb, písničky, říkanky, ale i tvoření potřebných kulis bylo na denním pořádku. Děti se moc těší, až budu moci ukázat svým rodičům a blízkým, co vše se naučily.

Nejstarší děti zdárně ukončily plavecký výcvik, na který měli možnost se přijít podívat rodiče. Za svou píli a snahu děti dostaly mokré vysvědčení. Také jsme se opět účastnily míčových her na hale házené.

V příštím měsíci máme naplánovaných spoustu aktivit včetně vyjížďky do školy v přírodě, kde si zahrajeme na Indiány. Držte nám palce, ať nám vyjde počasí J

Dne 14.5. proběhne Zápis dětí do naší mateřské školy a všechny děti vyjíždí na výlet.

Navštivte fotogalerii!

G. Tyrlíková

Základní škola a Mateřská škola Cihelní, Karviná, příspěvková organizace
epodatelna@cihelni.cz

ZŠ CihelníMŠ Nedbalova

Přehled akcí

Žádné události k zobrazení