V měsíci listopadu jsme se seznámili s lesem. Naučili jsme se, jak se máme chovat v lese, kdo se stará o zvířátka a kde se zvířátka přijdou nakrmit.
Lesní zvířátka- to byla pro nás hračka, poznávali jsme mláďatka i stopy.
A co roste v lese? To jsme si pamatovali z výletu s rodiči.
O zvířátkách jsme si četli, hráli divadlo a také jsme tvořili.
Bavilo nás cvičení na překážkové dráze, překonávání přírodního terénu na vycházkách, nebo pohybové hry a zpívání u klavíru. Hodně vědomostí a legrace si zažíváme díky Sweet boxu s kterým si i procvičujeme barvičky, počítání, tvary, vědomosti.

Na začátku měsíce proběhla dětmi dlouho očekávaná akce „Dýňo hrátky“. Byli jsme moc rádi za krásné kostýmy, které dětem rodiče přichystali.
Nastrojené děti překonávaly překážky, plnily úkoly a né, že by byly jednoduché . Na závěr dostaly děti velkou odměnu za píli, odvahu a statečnost.

Na závěr měsíce jsme si užili divadelní představení v podání dua Šamšula – pohádku „O Otesánkovi“. Děti si představení užily, odnesly si z představení ponaučení a úsměv na tváři, který jim snad vydrží až do Vánoc.

A teď už čekáme na příchod Mikuláše s čertem, třídy máme nazdobené, umíme už i písničky a básničky, tak si nás snad čert neodnese do pekla, vždyť my jsme hodní, šikovní a máme se rádi.

G. Tyrlíková


Základní škola a Mateřská škola Cihelní, Karviná, příspěvková organizace
epodatelna@cihelni.cz

ZŠ CihelníMŠ Nedbalova

Přehled akcí

Žádné události k zobrazení