AKTUÁLNÍ INFORMACE K OTEVŘENÍ MŠ NAJDETE ZDE!

 

OBNOVENÍ PROVOZU MŠ

Vážení rodiče, dnem 17.května 2020 bude ukončena činnost tzv. určených škol – škol, které zajišťovaly péči o děti zaměstnanců vybraných profesí v době nouzového stavu.

V návaznosti na tuto skutečnost informujeme všechny „naše“ rodiče o tom, že běžný provoz bude zahájen na odloučeném pracovišti MŠ Cihláček (Nedbalova) dne 20.5.2020.

Druhé odloučené pracoviště MŠ Cihlička (Dvořákova) bude nadále z technických důvodů uzavřeno. V pondělí bude započata dlouho plánovaná oprava elektroinstalace.

Všichni zájemci o účast dětí v předškolním vzdělávání potvrďte svůj zájem u své vedoucí paní učitelky zasláním sms zprávy na tato telefonní čísla:

Text sms zprávy: Závazně přihlašuji své dítě MARTINA NOVÁKA (jméno přihlašovaného dítěte) od 20.5.2020 k předškolnímu vzdělávání, ROMANA NOVOTNÁ (podpis zákonného zástupce).

MŠ Cihláček – Bc. Dagmar Krakowczyková – 607 084 503

MŠ Cihlička – Bc. Gabriela Tyrlíková – 607 085 139

Vzhledem k tomu, že počet míst je omezen kapacitou MŠ (70 míst), do vzdělávání budou zařazeni pouze děti, jejichž rodiče provedli přihlášení výše stanoveným způsobem do pondělí 18.5.2020.

O umístění dítěte tedy může rozhodnout i termín doručení sms vedoucí učitelce. Zásadní pro přijetí bude splnění všech podmínek k účasti v předškolním vzdělávání, které jsou nastaveny metodickým pokynem MŠMT ČR a vnitřním režimem našeho odloučeného pracoviště.

Podmínky pro účast na předškolním vzdělávání budou do konce týdne zveřejněny na našich webových a Facebookových stránkách.

Už se na vás všechny moc těšíme!

 

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________________

 


Základní škola a Mateřská škola Cihelní, Karviná, příspěvková organizace
epodatelna@cihelni.cz

ZŠ CihelníMŠ Nedbalova

Přehled akcí

Žádné události k zobrazení